logo

Apartament » Club Pez Gaiard

Lokalizacja

San Martino di Castrozza Jest to renomowany ośrodek narciarski usytuowany w północno - wschodniej części regionu Trentino, u stóp majestatycznego pasma górskiego Pale di San Martino. Otoczony jest Parkiem Naturalnym Paneveggio. Wraz z odległym o 9 km Passo Rolle (1984 m n.p.m.) jest wymarzonym rejonem dla miłośników narciarstwa. Dodatkową jego atrakcją jest to, że należy do systemu \"Dolomiti Superski\". Nad przełęczą Passo di Rolle wznoszą się szczyty: Cimone della Pala (3186 m n.p.m.), zwany Matterhornem Dolomitów oraz Cima Vezzana (3192 m n.p.m.), które stanowią wyzwanie dla alpinistów. Na południe od San Martino rozciąga się malownicza dolina Val Cimon, w której znajduje się miejscowość Fiera di Orimiero z XV-wiecznym kościołem ze wspaniałymi freskami i campanilą (wolno stojącą dzwonnicą). Po nartach warto się tam wybrać, a przy okazji zobaczyć ruiny średniowiecznego zamku. San Martino di Castrozza jest ośrodkiem narciarskim o międzynarodowej sławie, jego unikalny charakter i otaczająca sceneria prawdziwie zapiera dech w piersiach. Uzupełnieniem oferty narciarskiej są dobrze zagospodarowane obiekty sportowe, w skład których wchodzą m.in.: basen kąpielowy, sauna, solarium, lodowisko. Na amatorów pieszych wędrówek czekają malownicze zimowe szlaki. Warto się też wybrać w kierunku południowym w rejon pięknej doliny Val Cimon i zwiedzić tam miejscowość Fiera di Primiero (13 km)

Zakwaterowanie

Niedawno wybudowana Rezydencja oferuje komfortowe zakwaterowanie swoim gościom, usytowana jest w słonecznym i spokojnym miejscu w samym sercu San Martino di Castrozza.

Pokoje

Zakwaterowanie w apartamencie MONO 2/3 : pokój dzienny z aneksem kuchennym, sofą dwuosobową, łazienką, balkonem oraz 3 łóżkiem ( na życzenie ). Apartamenty kompletnie umeblowane w alpejskim stylu, z łazienką/prysznicem, suszarką do włosów, telefonem, balkonem.

Sport

Karnety: SAN MARTINO-PASSO ROLLE 6 dni w okresie 07.01-01.02 i 16.03-29.03: dorośli - 130 EUR, dzieci - 91 EUR, w okresie 22.12-06.01 i 02.02-15.03: dorośli - 148 EUR, dzieci - 104 EUR, w okresie 30.11-21.12 i od 30.03 do końca sezonu: dorośli 118 EUR, dzieci - 83 EUR. Specjalne ceny dla seniorów. Wymagane zdjęcie. Karnet min. 4-dniowy upoważnia do korzystania ze skibusów. San Martino-Passo Rolle wchodzi w skład karnetu DOLOMITI-SUPERSKI. Przepustowość wyciągów: 28.000 osób/godz. Długość tras zjazdowych: 1900 m n.p.m Tereny narciarskie: 1450-2350 m n.p.m. Sezon zimowy: grudzień - kwiecień Liczba tras: 26 Liczba wyciągów: 30 Trasy biegowe: 40 km Sztuczne naśnieżanie: 25 km Szkółki narciarskie: 2 ze 100 instruktorami

Rozrywka

miły popołudniowy i wieczorny wypoczynek w San Martino di Castrozza zapewnią stylowe restauracje, bary, kino oraz dyskoteki.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Club Pez Gaiard zmień hotel

San Martino di Castrozza zmień miasto

Dolomity zmień region

Club Pez Gaiard zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele