logo

Hotel » Club Alanka

Lokalizacja

do centrum Alanyi 12 km, do lokalnego centrum Mahmutlar 800 metrów, przystanek autobusowy obok hotelu, 150 km od lotniska PLAŻA: 30 metrów od hotelu, przejście przez ulicę

Zakwaterowanie

Zachwalany ze względu na obsługę, wyśmienite jedzenie oraz bogaty program animacyjny hotel na pewno spełni Państwa oczekiwania. Położony tuż przy plaży jest jednocześnie w bardzo dogodnym położeniu w stosunku do centrum Mahmutlar - nie na tyle blisko, aby przeszkadzało to osobom, które są nastawione tylko na wypoczynek, ale równocześnie nie tak daleko, aby spacer do centrum nie mógł być wieczorną przyjemnością. Hotel ten proponujemy Państwu w wersji All Inclusive.

Pokoje

wyposażenie pokoi telefon łazienka suszarka telewizor (bezpłatny) lodówka (dodatkowo płatna) klimatyzacja w cenie w sezonie widok na morze balkon sejf (płatny)

Wyżywienie All inclusive

Trzy posiłki dziennie, przekąski, zupę, napoje oraz lokalne alkohole dostępne w godzinach 10 - 24, tenis stołowy, rzutki, siatkówka, specjalny program animacyjny, wstęp do parku wodnego - pół godziny przed południem i pół godziny po południu.

Sport

bilard (płatny), tenis stołowy, boisko do gry w siatkówkę, sporty wodne na plaży

Dla dzieci

klub dla dzieci, łóżeczko dla dziecka do lat dwóch bezpłatne, brodzik

Rozrywka

łaźnia turecka (płatna), masaże

Pozostałe informacje

wyposażenie hotelu 145 pokoi recepcja dwie restauracje dwa bary ogród sklepy sejf mini market fryzjer salon gier basen ze słodką wodą winda hotel wybudowany w 1991 roku, odnowiony w 2003

Club Alanka » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Club Alanka zmień hotel

Alanya zmień miasto

Wybrzeże Egejskie zmień region

Club Alanka zdjęcie 1Club Alanka zdjęcie 2Club Alanka zdjęcie 3
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele