logo

Apartament » Burgstal

Lokalizacja

Wizytówką Stubaital jest największy w Austrii teren narciarski na lodowcu o pow. 12 km2. Znajdą tu coś dla siebie zarówno przeciętni narciarze, jak i specjaliści od muld czy jazdy w głębokim śniegu. Na lodowiec można wjechać z dolnej stacji Mutterbergalm jedną z dwóch kolejek linowych. Jedna z nich wywozi turystów do Eisgrat, druga do Eissee

Zakwaterowanie

Rodzinny hotel, na 80 osób, położony 3 km od wyciągów Elferlift oraz Schlick oraz 17 km od lodowca Stubai. Przystanek ski - busu tuż przy hotelu; do centrum Neustift 2 km.

Pokoje

Pokoje 1 i 2 - osobowe, niektóre z możliwością 2 dostawek, z łazienkami (wanna lub prysznic), telefonem, sejfem, TV, radiem i balkonem.

Wyżywienie HB

śniadania bufet, obiadokolacje 4 daniowe menu,

Sport

Na narciarzy czekają wyciągi, które dochodzą do wys. 3200 m n.p.m. Doświadczeni alpejczycy mogą wybrać się na wysokogórską wyprawę na nartach np. wzdłuż Fernau - Mauer lub Wilde Gruben. Narciarska oferta doliny Stubai nie ogranicza się tylko do lodowca. Polecić należy kompleksy narciarskie w Mieders, Fulpmes i Telfes, gdzie chętnie trenują zawodnicy kadr narodowych.

Dla dzieci

Zniżki dla dzieci: 0-2 lata-gratis, 3-5 lat 70%, 6-13 lat 50%

Rozrywka

Obiekt wyposażony w kryty basen, saunę, solarium, fitness, masaż, parking, garaż (na zamówienie dodatkowo płatny), 2 tarasy słoneczne, salę kominkową, salę konferencyjną, windę, garaż

Burgstal » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Burgstal zmień hotel

Dolina Stubaital zmień miasto

Tyrol zmień region

Burgstal zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele