logo

Hotel » Brennerspitz

Lokalizacja

Wizytówką Stubaital jest największy w Austrii teren narciarski na lodowcu o pow. 12 km2. Znajdą tu coś dla siebie zarówno przeciętni narciarze, jak i specjaliści od muld czy jazdy w głębokim śniegu. Na lodowiec można wjechać z dolnej stacji Mutterbergalm jedną z dwóch kolejek linowych. Jedna z nich wywozi turystów do Eisgrat, druga do Eissee

Zakwaterowanie

Hotel położony w centralnej ale spokojnej części Milders. W poblizu przystanek ski busa. Neustift ok. 2 km

Pokoje

Pokoje 2-osobowe z łazienką (wanna lub prysznic, wc), telefon, radio, tv, sejf, mini - bar, balkon.

Wyżywienie HB

śniadania bufet, obiadokolacje 4 daniowe menu, dzienny bufet sałatkowy, 1 raz w tygodniu bufet deserowy

Sport

Na narciarzy czekają wyciągi, które dochodzą do wys. 3200 m n.p.m. Doświadczeni alpejczycy mogą wybrać się na wysokogórską wyprawę na nartach np. wzdłuż Fernau - Mauer lub Wilde Gruben. Narciarska oferta doliny Stubai nie ogranicza się tylko do lodowca. Polecić należy kompleksy narciarskie w Mieders, Fulpmes i Telfes, gdzie chętnie trenują zawodnicy kadr narodowych.

Rozrywka

Obiekt o rodzinnej atmosferze wyposażony w recepcję, hall hotelowy z kominkiem, salę konferencyjną, czytelnię, elegancką restaurację, 2 windy, parking, garaż, (dodatkowo płatny), ogród zimowy, narciarnię, basen, whirl pool, saunę, łaźnię parową, fitness, tenis stołowy, solarium (dodatkowo płatne 6 €/20 min,), masaż (dodatkowo płatny 18,20 €).

Brennerspitz » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Brennerspitz zmień hotel

Dolina Stubaital zmień miasto

Tyrol zmień region

Brennerspitz zdjęcie 1
© 2004-2023 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele