logo

Apartament » Baita Antlia

Lokalizacja

Region Arabba/Marmolada posiada w swoich granicach masyw Marmolady - \"Królowej Dolomitów\". Region ten jest doceniany przez wszystkich narciarzy niezależnie od stopnia zaawansowania, ponieważ znajduje się w bezpośredniej bliskości wielu rejonów narciarskich objętych Dolomitisuperski. Wysokogórski klimat powoduje iż Malga Ciapela i Rocca Pietore są oazą narciarstwa. W rejonie tym znajduje się osławiona \"Sella Ronda\", wyjątkowość tych rejonów na pewno jest spowodowana iz w centum znajduje się szczyt Marmolada 3343 - największy w Dolomitach. Imponująco przedstawia się również kolejka na jeden z bocznych wierzchołków. Z wierzchołk rozpościera się fascynujący widok, wszystko wydaje się być pod nami a na horyzoncie widać wyraźnie wyższe szczyty alpejskie Adamello, Grosglockner. Z Marmolady wiedzie jedna z najdłuższych tras zjazdowych, ma 12 kilometrów długości. Na Punta Serauta znajduje się muzeum I wojny światowej położone na wysokości 2.950 (najwyżej w Europie).

Zakwaterowanie

Apartamenty : kompletnie wyposażone, komfortowo umeblowane, wyposażone w łazienkę, pokój dzienny, aneks kuchenny z zmywarką do naczyń, mikrofalówkę, lodówkę, TV-SAT, łącze internetowe.

Pokoje

apartament 5/osobowy BILO : sypialnia 2/osobowa, pokój dzienny z sofą dla 2 osób oraz z aneksem kuchennym, łazienka, balkon. 5 łóżko w sypialni 2/osobowej lub pokoju dziennym. Apartamenty : kompletnie wyposażone, komfortowo umeblowane, wyposażone w łazienkę, pokój dzienny, aneks kuchenny z zmywarką do naczyń, mikrofalówkę, lodówkę, TV-SAT, łącze internetowe.

Sport

Odległość do wyciągów: 50 m do wyciągów Porta Vescovo.

Rozrywka

Do dyspozycji gości jest bar/restauracja , kafejka internetowa, sauna, kąpiel turecka, solarium oraz mini basen.

Baita Antlia » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Baita Antlia zmień hotel

Arabba zmień miasto

Val Gardena zmień region

Baita Antlia zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele