logo

Hotel » Bagni di Salomone

Lokalizacja

Dolina Pusterii z wyciągami na Kronplatz to najbardziej na północ usytuowane tereny narciarskie objęte systemem Superski Dolomiti. Kronplatz oferuje 85 km tras zjazdowych i jest uznawany za najnowocześniejszy ośrodek Północnych Dolomitow. Niewątpliwą atrakcja są pobliskie tereny narciarskie w Alta Badia gdzie odbywa się corocznie puchar świata w narciarstwie alpejskim i Corvara, skąd w ramach jednego karnetu Superski Dolomiti można nartach przejechać całą Sella Ronde wraz z Lodowcem Marmolada.

Zakwaterowanie

Odnowiony w 2004 roku. Hotel położony w dolinie Anterselva w miejscowości Antreselva di Sotto (Bagni di Salomone) na wysokości ok. 1098 m n.p.m. Oddalony od centrum ok. 1 km, od Brunico 18 km i tylko 11 km od karuzeli narciarskiej w Kronplatz (Plan de Corones),skibus-gratis, przystanek znajduje się przed hotelem. Trasy narciarstwa biegowego znajdują się ok. 100 m od hotelu. Ok. 50 m od hotelu znajdują się źródła leczniczych wód termalnych, z których to kąpieli można korzystać za dodatkową opłatą. Historia tych wspaniałych wód leczniczych (przeciwzapalne, przeciwbólowe, relaksujące) sięga już XVI w.

Pokoje

hotel dysponuje 24 pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawki, z łazienkami, WC, suszarkami do włosów, TV-sat, televideo.

Wyżywienie HB

Śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z 4 menu) do godz. 10:00 danego dnia.

Rozrywka

Restauracja, bar, recepcja, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego. Sport i Relax: sauna fińska, łaźnia turecka, hydro-masaż - gratis, kąpiele termalne-płatne

Bagni di Salomone » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Bagni di Salomone zmień hotel

Anterselva zmień miasto

Dolomity zmień region

Bagni di Salomone zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele