logo

Apartament » Aparthotel Ferienalm

Lokalizacja

Region Dachstein -Tauern należy do najważniejszych regionów narciarskich w Austrii. Liczne kolejki i wyciągi wwożą narciarzy na góry Planai - zjazd uważany za najszybszy na na świecie, Hochwurzen - szczyci się atrakcją, jaką są zjazdy po naturalnym torze saneczkowym o długości 7 km. Reiteralm to wymarzone miejsce dla narciarzy lubiących delektować się jazdą. Łatwe i średnio trudne trasy polecić należy dla osób jadących z dziećmi. Miejscowość Haus im Ennstal otrzymała kilkakrotnie tytuł najpiękniejszego miasteczka Styrii. Dwie kolejki linowe wwożą narciarzy na Hauser Kaibling - najtrudniejszą do zjazdu na nartach górę w regionie Dachstein Tauern. Ramsau am Dachstein to doskonały rejon dla początkujących narciarzy, aż 80% klientów stanowią narciarze biegowi. Na lodowiec Dachstein wjeżdża się kabinową kolejka linową. Na górze, na wys. 2700 m koło Hunerkogel, przez cały rok działają wyciągi.

Zakwaterowanie

Wygodny kompleks składający się z części hotelowej i apartamentów (5 budynków), położony 1 km od centrum i kolejki gondolowej na Planai, 50 m od przystanku ski-busu. W obiekcie hotelowym: recepcja, restauracja, winda, sauna, plac zabaw dla dzieci.

Pokoje

A4 Studio dla 2-4 osób (28 m2) - pokój dzienny z wnęką kuchenną, łóżko podwójne, łóżko piętrowe, przedpokój z garderobą, łazienka z prysznicem i WC, TV, telefon

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Aparthotel Ferienalm zmień hotel

Schladming zmień miasto

Dachstein -Tauern zmień region

Aparthotel Ferienalm zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele