logo

Hotel » Antermoia

Lokalizacja

Dolina Pusterii z wyciągami na Kronplatz to najbardziej na północ usytuowane tereny narciarskie objęte systemem Superski Dolomiti. Kronplatz oferuje 85 km tras zjazdowych i jest uznawany za najnowocześniejszy ośrodek Północnych Dolomitow. Niewątpliwą atrakcja są pobliskie tereny narciarskie w Alta Badia gdzie odbywa się corocznie puchar świata w narciarstwie alpejskim i Corvara, skąd w ramach jednego karnetu Superski Dolomiti można nartach przejechać całą Sella Ronde wraz z Lodowcem Marmolada.

Zakwaterowanie

Hotel w stylu alpejskim, odnowiony w 2003 roku, prowadzony przez rodzinę, położony w centrum miejscowości Antermoia w dolinie Badia, na wysokości ok. 1515 m n.p.m.. Hotel oddalony jest o ok. 18 km od karuzeli narciarskiej Kronplatz (Plan de Corones), i ok. 18 km od Alta Badia, gdzie corocznie odbywają się puchary świata w narciarstwie alpejskim.

Pokoje

Hotel dysponuje 32 pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawki, z łazienkami, WC, TV-sat, telefonami, suszarkami do włosów, balkonami.

Wyżywienie HB

Śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z 3 menu), sałatki, sery i deser w formie bufetu.

Sport

Uwaga: brak skibusów

Rozrywka

Restauracja, bar, winda, parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego. Sport i Relax: sauna, sala gier i zabaw - gratis.

Antermoia » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Antermoia zmień hotel

Antermoia zmień miasto

Dolomity zmień region

Antermoia zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele