logo

Hotel » American

Lokalizacja

Przy wjeździe od strony Szwajcarii powita nas Livigno, strefa wolnocłowa, która oferuje swoim gościom mnóstwo sklepów, barów, restauracji, pubów i dyskotek. To idealne miejsce dla tych, którzy oprócz jazdy na nartach na wspaniale przygotowanych trasach, obsługiwanych przez jedne z najnowocześniejszych wyciągów narciarskich lubią rozrywki do późnych godzin wieczornych. Livigno jest oddalone od słynnego St. Moritz tylko około 40 km.

Zakwaterowanie

obiekt składa się z dwóch budynków w odległości około 700 m od centrum Livigno. Zalicza się do jednych z najlepszych hoteli w Livigno. Do najbliższych tras narciarskich Carosello około 100 m, do terenów narciarskich Mottolino po drugiej stronie Livigno, ok. 2 km. Skibus (gratis), przystanek znajduje się 50 metrów od hotelu.

Pokoje

Pokoje dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek z łazienkami i WC oraz telefonem i telewizorem

Wyżywienie HB

śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje (wybór z menu), sałatki, deser.

Sport

SKI Informacja: Tereny narciarskie: 1180 - 3012 m n.p.m. Trasy 181 km w tym: łatwe 74 km, średnie 154 km, trudne 37 km, Trasy biegowe: 95 km. Wyciągów 61 w tym: 6 kabinowych, 17 krzesełek, 38 orczyków Karnet Superski Valtellina 6 dni: ok. 104 - 159 euro, dzieci ok. 72 - 110,5 euro.

Rozrywka

bar, restauracja, sala TV, przed hotelem parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego. Sport i relax: centrum fitness – łaźnia turecka, hydro masaż, siłownia, taras słoneczny, sala gier.

American » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

American zmień hotel

Livigno zmień miasto

Alpy Retyckie zmień region

American zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele