logo

Apartament » Alpi Clubresidence

Lokalizacja

Najbardziej na południe wysunięta część Dolomitów, to mniej znane w Polsce tereny narciarskie Lavarone objęte wspólnym karnetem narciarskim Superskirama-Adamello-Brenta. Nowoczesna infrastruktura, zapewnia narciarzom świetną jazdę i zabawę na stokach. Atrakcje po nartach czekają: puby, pizzerie. W tym sezonie proponujemy specjalne promocyjne ceny dla naszych Klientów. 65 km tras narciarskich, południowe słońce i klimat zabawy to gwarancja udanego zimowego wypoczynku.

Zakwaterowanie

Całkowicie odnowiona rezydencja, położona jest panoramicznie w urokliwej miejscowości Folgaria (od centrum ok. 500 m), na wysokości ok. 1200 m n.p.m. w samym sercu Regionu Trentino. Od najbliższych wyciągów w Folgaria jest oddalona tylko ok. 2,5 km. Dojazd skibusem, który zatrzymuje się ok. 50 m od Rezydencji.

Pokoje

Apartament app mono 2 os składa się przedpokoju z pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem małżeńskim oraz łóżko pojedyncze, rozkładane, aneks kuchenny z wyposażeniem: naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka, oraz łazienka z WC, telefon. Część apartamentów posiada balkony

Sport

SKI Informacja: Folgaria-Lavarone - tereny narciarskie 1200 - 1823 m n.p.m. Tras 65 km w tym: łatwe 37 km, średnie 26 km, trudne 2 km. Wyciągów 29 w tym: 21 w Folgarii i 7 w Lavarone. (14 krzesełek, 15 talerzyków). Karnet 6 dni ok. 113-136 euro, dzieci/seniorzy ok. 90-109 euro. Uwaga. Na podstawie voucheru, zniżka 10%

Rozrywka

Recepcja z sejfami, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking. Sport i Relax: Sala gier i zabaw, ping-pong, możliwość korzystania z basenu w rezydencji Alaska (odległa ok. 500 m), animacja i mini-club (4 – 10 lat) również w rezydencji Alaska.

Alpi Clubresidence » Udogodnienia

Udogodnienia w hotelu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Alpi Clubresidence zmień hotel

Lavarone zmień miasto

Dolomity zmień region

Alpi Clubresidence zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele