logo

Hotel » Al Lago

Lokalizacja

Najbardziej na południe wysunięta część Dolomitów, to mniej znane w Polsce tereny narciarskie Lavarone objęte wspólnym karnetem narciarskim Superskirama-Adamello-Brenta. Nowoczesna infrastruktura, zapewnia narciarzom świetną jazdę i zabawę na stokach. Atrakcje po nartach czekają: puby, pizzerie. W tym sezonie proponujemy specjalne promocyjne ceny dla naszych Klientów. 65 km tras narciarskich, południowe słońce i klimat zabawy to gwarancja udanego zimowego wypoczynku.

Zakwaterowanie

Hotel położony jest w miejscowości Lavarone nad pięknym jeziorem o tej samej nazwie i na wysokości ok. 1200 m n.p.m. Od wyciągów narciarskich w Lavarone oddalony jest ok. 2 km, natomiast od Folgaria ok. 8 km. Dojazd skibusem.

Pokoje

Pokój 2 os Hotel dysponuje pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawki, łazienka z WC, TV, telefon

Wyżywienie HB

Śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje podawane przez kelnera(wybór z 2 menu)

Sport

SKI Informacja: Folgaria-Lavarone - tereny narciarskie 1200 - 1823 m n.p.m. Tras 65 km w tym: łatwe 37 km, średnie 26 km, trudne 2 km. Wyciągów 29 w tym: 21 w Folgarii i 7 w Lavarone. (14 krzesełek, 15 talerzyków). Karnet 6 dni ok. 113-136 euro, dzieci/seniorzy ok. 90-109 euro. Uwaga. Na podstawie voucheru, zniżka 10%

Rozrywka

Restauracja, bar, sala TV, winda, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking, ogród.

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Al Lago zmień hotel

Lavarone zmień miasto

Dolomity zmień region

Al Lago zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele