logo

Pensjonat » Agrothermal

Lokalizacja

Pensjonat ** AGROTHERMAL, znajduje się w otoczeniu wspaniałego środowiska, jednego z najpiękniejszych regionów Słowacji na Liptove, w miejscowości Besenova. Zaledwie 10 minut /pieszo/ dzieli nas od termalnego kąpieliska w Besenovej, czynnego przez cały rok.

Zakwaterowanie

W pensjonacie Agrothermal.

Pokoje

Pensjonat posiada: 20 pokoi o podwyższonym standarcie, kompletnie urządzone i wyposażone / 14 pokoji 2 osobowych, 2 - 3 osobowe, oraz 4 apartmenty 2 + 2 / ; całkowita pojemność - 50 miejsc ; każdy pokój oraz apartmenty posiadają własną łazienke i WC. ; telewizor z sygnałem SAT do dyspozycji w każdym pokoju.

Wyżywienie BB

śniadania w formie bufetu

Sport

W pobliżu do 30 minut jazdy samochodem, znajduję się powyżej 60 wyciągów narciarskich, oraz najbardziej znane ośrodki narciarskie w Słowacji (Malinô Brdo, Demänovská dolina, Donovaly, Kubinska Hola, Lucivna, Liptovske Revuce, Opalisko, Ziarska dolina...) oferujące idealne warunki narciarskie i snowboardowe.

Rozrywka

Bliskie okolice oferują również różne możliwości turystyczne, dla turystyki pieszej i rowerowej. We wszystkich kategoriach i stopniach wymagań.

Agrothermal » Udogodnienia

Udogodnienia w pokojach

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Agrothermal zmień hotel

Besenova zmień miasto

Besenova zmień region

Agrothermal zdjęcie 1
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele