logo

Hotel » Abir

Lokalizacja

350 m od pięknej piaszczystej plaży, 25 km od lotniska Djerba-Zarzis, 2 km od pola golfowego, 4 km od miasta Midoun i 25 km od miasta Houmt Souk.

Zakwaterowanie

Położony w przepięknym ogrodzie w turystycznej części wyspy Djerba, 2-piętrowy, posiada 185 pokoi w tradycyjnym stylu. Oferuje swoim gościom duży basen odkryty z brodzikiem, basen kryty z jacuzzi, restaurację główną, 2 bary, barbecue przy basenie, kawiarnię, centrum odnowy biologicznej, punkt wymiany walut.

Pokoje

Hotel Abir*** Położenie 350 m od pięknej piaszczystej plaży, 25 km od lotniska Djerba-Zarzis, 2 km od pola golfowego, 4 km od miasta Midoun i 25 km od miasta Houmt Souk. Obiekt Położony w przepięknym ogrodzie w turystycznej części wyspy Djerba, 2-piętrowy, posiada 185 pokoi w tradycyjnym stylu. Oferuje swoim gościom duży basen odkryty z brodzikiem, basen kryty z jacuzzi, restaurację główną, 2 bary, barbecue przy basenie, kawiarnię, centrum odnowy biologicznej, punkt wymiany walut. Pokoje 1-, 2-, 3-osobowe z łazienkami, klimatyzacją, telefonem.

Wyżywienie HB

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu

Sport

Kort do tenisa, boisko do siatkówki i minipiłki nożnej, tenis stołowy, możliwość gry w piłkę wodną. Na plaży można uprawiać wiele sportów wodnych za dodatkową połatą.

Rozrywka

Całodzienne animacje dla klientów hotelu. Centrum odnowy biologicznej, łaźnia turecka, sauna, kort do tenisa, boisko do siatkówki i minipiłki nożnej, tenis stołowy, możliwość gry w piłkę wodną. Na plaży można uprawiać wiele sportów wodnych za dodatkową

Abir » Udogodnienia

Udogodnienia w pobliżu

Udogodnienia w hotelu

Udogodnienia w pokojach

Sporty na lądzie w pobliżu

Zmień kryteria wyszukiwania hoteli

Abir zmień hotel

Midun zmień miasto

Djerba i okolice zmień region

Abir zdjęcie 1Abir zdjęcie 2
© 2004-2024 3go.pl |mapa strony - miasta |mapa strony - hotele